Курси Бариста.

 

Курси Бариста

Курси Бариста – школа ресторанного бізнесу "Академія Успіху" запрошує дорослих, дітей. домогосподарок, починаючих бариста на кращі в Україні #курсибариста. 

Курси Бариста проходять усі практично, продукти входять у вартість навчання, для клієнтів з інших міст мешкання у готелі під час навчання та продукти для практичних занять безкоштовно, вартість навчання кулінарії у групі для бариста складає 8 000 грн, є також індивідуальні курси бариста а також онлайн курси бариста, можливий виїзд до Замовника для підготовки чи перепідготовки бариста та  персоналу ресторану чи іншого закладу ресторанного бізнесу.

Курси Бариста від "Академії Успіху" є найкращими в Україні, ми є багаторазовими переможцями національних бізнес рейтингів, тут можете подивитись наші нагороди, ми завжди отримуємо позитивні відгуки від наших справжніх клієнтів, отримати міжнародний диплом чи сертифікат за напрямком #курси для отримання професії #Бариста, допомога працевлаштування чи пошуку роботи за вакансіями, онлайн навчання у зручний час за графіком який потрібен саме Вам!

курси бариста 

Курси Бариста - деталі, відповіді та запис на наші курси бариста за тел: 050-040-88-23, 068-509-07-28

Курси Бариста