Курси Барменів.

 

Курси Барменів

Курси Барменів – школа ресторанного бізнесу "Академія Успіху" запрошує дорослих, дітей. домогосподарок, починаючих барменів на кращі в Україні #курсибарменів. 

Курси Барменів проходять усі практично, продукти входять у вартість навчання, для клієнтів з інших міст мешкання у готелі під час навчання та продукти для практичних занять безкоштовно, вартість навчання кулінарії у групі для барменів складає 8 000 грн, є також індивідуальні курси барменів а також онлайн курси барменів, можливий виїзд до Замовника для підготовки чи перепідготовки барменів та  персоналу ресторану чи іншого закладу ресторанного бізнесу.

Курси Барменів від "Академії Успіху" є найкращими в Україні, ми є багаторазовими переможцями національних бізнес рейтингів, тут можете подивитись наші нагороди, ми завжди отримуємо позитивні відгуки від наших справжніх клієнтів, отримати міжнародний диплом чи сертифікат за напрямком #курси для отримання професії #Бармен, допомога працевлаштування чи пошуку роботи за вакансіями, онлайн навчання у зручний час за графіком який потрібен саме Вам!

 курси барменів

Курси Барменів - деталі, відповіді та запис на наші курси барменів за тел: 050-040-88-23, 068-509-07-28

Курси Барменів