Курси Ресторанного Бізнесу.

 

Курси Ресторанного бізнесу

Курси Ресторанного бізнесу – школа ресторанного бізнесу "Академія Успіху" запрошує дорослих, дітей. домогосподарок, починаючих ресторанного бізнесу, керуючих та директорів ресторанів, адміністраторів ресторану, кухарів, кондитерів, пекарів, сушистів, піцайоло, м’ясників, барменів, бариста, офіціантів на кращі в Україні #курсиресторанногобізнесу. 

Курси Ресторанного бізнесу проходять усі практично, для клієнтів з інших міст мешкання у готелі під час навчання та продукти для практичних занять безкоштовно, вартість навчання у групі для ресторанного бізнесу складає від 6000 до 12 000 грн, є також індивідуальні курси ресторанного бізнесу а також онлайн курси ресторанного бізнесу, можливий виїзд до Замовника для підготовки чи перепідготовки ресторанного бізнесу та  персоналу ресторану чи іншого закладу ресторанного бізнесу.

Курси Ресторанного бізнесу від "Академії Успіху" є найкращими в Україні, ми є багаторазовими переможцями національних бізнес рейтингів, тут можете подивитись наші нагороди, ми завжди отримуємо позитивні відгуки від наших справжніх клієнтів, отримати міжнародний диплом чи сертифікат за напрямком #курси для отримання професії #Рестораннийбізнес, допомога працевлаштування чи пошуку роботи за вакансіями, онлайн навчання у зручний час за графіком який потрібен саме Вам!

 курси ресторанного бізнесу

Курси Ресторанного бізнесу - деталі, відповіді та запис на наші курси ресторанного бізнесу за тел: 050-040-88-23, 068-509-07-28

Курси Ресторанного бізнесу